SVITAP (symbol) - šedá

O nás

SVITAPFOL je jedním z výrobních programů společnosti SVITAP s.r.o., české firmy s mnohaletou tradicí v textilním průmyslu, která se řadí mezi významné výrobce technického textilu v České republice.

V našem sídle ve Svitavách vyrábíme tyto vyztužené tkané fólie, dále zpracováváme regranulát z recyklovaných plastových lahví do vázacího PET pásku a také vyrábíme dvouvrstvé a třívrstvé textilní lamináty, které mají díky ojedinělé technologii nanášení lepidla unikátní vlastnosti. V závodě v Lomnici nad Popelkou se v šicích a svařovacích dílnách zabýváme výrobou technické konfekce a v Chropyni vyrábíme nánosové tkaniny, které nacházejí uplatnění v širokém množství oborů.

Spolupráce
Budova SVITAP Svitavy

Mnohaleté zkušenosti v oboru

Česká kvalita

Individuální přístup

Proč s námi spolupracovat

Mám zájem

Firma s dlouholetou tradicí

Jsme tradiční českou firmou a máme bohaté zkušenosti. Prosazujeme nové trendy a svým potenciálem, kapacitou a rozsahem poskytovaných služeb patříme k nejvýznamnějším výrobcům vyztužených polyetylenových fólií v České republice.

Důvěra a partnerství

Záleží nám na dobrých vztazích s obchodními partnery, zaměstnanci i institucemi. Prioritou jsou pro nás dlouholeté vztahy založené na vzájemném pochopení, vnímání maličkostí a férovém jednání.

Jsme flexibilní

Díky tomu, že jsme rodinná firma, umíme pružně reagovat na požadavky zákazníků i tržní trendy a měnit portfolio nabízených produktů a služeb bez zdlouhavých schvalovacích procesů. Držíme se hesla „Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.“

Česká kvalita

Všechny naše výrobky vznikají v České republice v našich závodech ve Svitavách, Lomnici nad Popelkou a Chropyni v souladu s českým a evropským právem. Kompletní výrobní proces máme pod kontrolou, od nákupu surovin, přes prodej až po servis.

Co dále vám můžeme nabídnout

Do našeho portfolia také patří výroba vysoce kvalitních syntetických usní a koženek, unikátní textilní membránové lamináty a plně recyklovatelný vázací PET pásek.

Více o nás najdete na www.svitap.cz

Technická konfekce - stany

Technická konfekce

Výrobou stanů a přístřešků se zabýváme již několik desítek let a ke své výrobě používá nejmodernější výrobní technologie. Nabízíme velký výběr modelů, typů, velikostí a variant mobilního i stálého zastřešení. Pro opláštění našich stanů používáme širokou paletu materiálů v různých barvách a gramážích od polyetylenových kašírovaných tkanin přes bavlněné tkaniny nebo bavlněné tkaniny ve směsi s PES až po speciální PES tkaniny nánosované PVC.

svitap.cz
vázací PET pásek

Vázací PET pásek

Vázací PET pásek je polyesterový vysoce odolný pásek, který byl speciálně navržen k poskytnutí extrémně tuhé a silné alternativy k ocelovému pásku a přirozeně se tak stává jeho nástupcem. Je ideální pro středně a vysoce náročné provozy požadující vysokou ochranu zapáskovaných předmětů, jako jsou např. plechy, dřevěné trámy, textilie, betonové výrobky, kartony plechovek / lahví, tiskoviny, dlažba.

petpasek.cz
Textilní lamináty NANOMEMBRANE

Textilní laminace

Naše dceřiná společnost NANOMEMBRANE vyvíjí unikátní membránové lamináty s vynikajícími vlastnostmi, jakými jsou extrémně vysoká paropropustnost, voděodolnost s vysokým vodním sloupcem a 100% větruodolnost. Vlastníme unikátní technologii a know-how v oblasti laminace a díky tomu se naše materiály výrazně liší od své konkurence především v oblasti schopnosti odvádět pot od těla.

nanomembrane.cz
Nánosové tkaniny

Nánosové tkaniny

V našem závodě v Chropyni vyrábíme tradiční českou koženku, která má dlouholetou tradici a která je speciálně vyvinuta tak, aby vyhovovala potřebám jednotlivých odvětví. Koženky se tedy produkují pro účely čalounické, galanterní, automobilní a pro jiné dopravní prostředky, oděvní, obuvnické, koženky pro důlní průmysl, na vzdušné reklamy, na sportovní žíněnky a na různé speciální účely.

e-kozenky.cz
Tkaniny SVITAP

Tkaniny SVITAP

Oddělení technických tkanin je součástí společnosti SVITAP s.r.o.české firmy s mnohaletou tradicí v textilním průmyslu, která se řadí mezi významné dodavatele technického textilu v České republice. Dodáváme ochrannou tkaninu vhodnou pro výrobky určené na výcvik psů takzvanou K9-RINGO a dále tkaninu stanovku/stanovinu, vhodnou pro výrobu stanů, přístřešků, týpí a dalších.
tkaniny-svitap.cz
chevron-down